|
|
Brooke 12/28/11 |
I am looking for a pesto sauce recipe to feed 100 people. Can you help me? Thank you. |
ellen 12/29/11 |
you need 12-13 pounds, and it costs about $1 an ounce to make. Are you really looking to spend a couple hundred dollars on your sauce? |