|
|
Sue 02/09/12 |
I'm selling nachos to about 40 people and need to know how much of each ingredient do I need to make these, and still make a profit. |
ellen 02/10/12 |
Sue, what recipe/ items are you using? I don't do costs, they vary too much by region and supplier. However, catering costs are usually 3 to 4 times the actual cost of the food. |